Білик Павло Федорович

0

Місце роботи: 
Посада: директор навчально-виховного позашкільного закладу «Бережанська районна станція юних техніків»
Склад корупційного правопорушення: Підроблення документа, який посвідчується установою і який надає права з метою використання його підроблювачем; підроблення офіційного документа, який посвідчується установою і який надає права з метою використання його підроблювачем, вчинене повторно; службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів; внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів; заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 КК України, за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання /у виді штрафу/ більш суворим покаранням /у виді позбавлення волі/ призначити засудженому Білику Павлу Федоровичу покарання у виді позбавлення волі строком на 4 /чотири/ роки. На підставі ст.75 КК України Білика Павла Федоровича звільнити від призначеного судом покарання у виді 4 /чотири/ роки позбавлення волі, встановивши засудженому іспитовий строк терміном 2/два/ роки.
Дата судового рішення: 2012-12-28
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.