Маслов Сергій Володимирович

0

Місце роботи: 
Посада: начальник відділу міліції на промтоварному ринку в Овідіопільському районі Одеської області
Склад корупційного правопорушення: Одержання хабара
Вид покарання (стягнення): Маслова Сергія Володимировича визнати винним у скоєні злочину, передбаченого ст. 368 ч.2 КК України, та призначити йому покарання у вигляді 7 (семи) років позбавлення волі з позбавленням права займати керуючі посади в правоохоронних органах на протязі трьох років з конфіскацією всього належного йому майна.
Дата судового рішення: 2013-01-29
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.