Штефан Оксана Годжаївна

0

Місце роботи: Старівська сільська рада
Посада: виконуюча обов’язки сільського голови
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем в інтересах третіх осіб, що спричинило тяжкі наслідки інтересам держави; видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів (службове підроблення), що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 2 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом часткового складання призначених покарань визначити Штефан О.Г., остаточне покарання у виді позбавлення волі строком на 4 (чотири) роки з позбавленням права обіймати посади пов’язані з адміністративно-господарськими функціями щодо управління і розпорядження бюджетними коштами строком на 1 (один) рік. На підставі ст. 75 КК України звільнити Штефан Оксану Годжаївну від відбування призначеного покарання з випробуванням, якщо вона протягом іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов'язки. Встановити іспитовий строк терміном три роки, з покладенням на неї відповідно до ст. 76 КК України наступних обов’язків: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання; періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію. Контроль за його поведінкою покласти на органи виконання покарань за місцем проживання засудженого. Додаткове покарання у виді позбавлення права обіймати посади пов’язані з адміністративно-господарськими функціями щодо управління і розпорядження бюджетними коштами строком на 1 (один) рік підлягає окремому виконанню.
Дата судового рішення: 2012-11-16
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.