Ткаченко Руслан Анатолійович

0

Місце роботи: УМВС України на Південній залізниці
Посада: начальник сектору БНОН лінійного відділу на станції Гребінка
Склад корупційного правопорушення: Ткаченко Р.А., вчинив дії, що виразились у придбанні з метою збуту, зберіганні в своєму помешканні з метою збуту канабісу у великому розмірі та неодноразовому збуті за попередньою змовою з Крамаренком Ю.О. наркотичного засобу сторонній особі слід кваліфікувати за ч. 2 ст. 307 КК України як незаконне придбання, зберігання та збут наркотичних засобів у великому розмірі, повторно за попередньою змовою групою осіб та перебуваючи на посаді начальна СБНОН ЛВ на станції Гребінка УМВС України на Південній залізниці, зловживаючи своїм службовим становищем, всупереч інтересам служби, скоїв з корисливих мотивів злочин у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, слід кваліфікувати за ч.3 ст.364 КК України.
Вид покарання (стягнення): У відповідності до ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим визначити Ткаченку Руслану Анатолійовичу остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк шість років з конфіскацією всього майна, що є власністю засудженого з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на три роки. Відповідно до ст.54 КК України Ткаченка Руслана Анатолійовича позбавити спеціального звання «капітан міліції».
Дата судового рішення: 2012-11-07
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.