Шемаров Микола Юрійович

0

Місце роботи: ТОВ «ТВ Електрод»
Посада: директор.
Склад корупційного правопорушення: Ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів в особливо великих розмірах; службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів, то саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити покарання у вигляді штрафу в розмірі 255 000 гривень з позбавленням волі строком на 3 роки з позбавленням права займати посади пов'язані з організаційно-розпорядчими функціями строком на 2 (два) роки. На підставі ст. ст. 75, 76 КК України Шемарова Миколу Юрійовича звільнити від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з випробувальним строком на 2 (два) роки
Дата судового рішення: 2012-04-10
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.