Кононюк Віктор Володимирович

0

Місце роботи: Дубенське міськрайонне управління юстиції
Посада: державний виконавць відділу державної виконавчої службі
Склад корупційного правопорушення: Своїми умисними діями, які виразилися в заподіянні істотної шкоди державним інтересам у вигляді підриву авторитету органів державної влади, які полягали у невиконанні належних обов»язкових дій державного виконавця, як представника влади, під час виконання виконавчих проваджень в інтересах державних органів, а також в заподіянні матеріальної шкоди інтересам держави на суму 2 056 гривень, Кононюк В.В. скоїв злочин, передбачений ч.1 ст. 364 КК України, а також своїми умисними діями, які виразилися в службовому підробленні, тобто складанні, видачі службовою особою завідомо неправдивих документів, Кононюк В.В. скоїв злочин, передбачений ч.1 ст. 366 КК України.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1ст.. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання біль суворим, остаточну міру покарання визначити 1 (один) рік шість місяців обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов»язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 1 (один) рік. На підставі ст..75 КК України Кононюка Віктора Володимировича від відбування основного покарання звільнити з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк 1 (один) рік.
Дата судового рішення: 2012-08-16
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.