Пильнева Лідія Володимирівна

0

Місце роботи: Кредитна спілка «Центр фінансових послуг»
Посада: заступник начальника
Склад корупційного правопорушення: Привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем за попередньою змовою групою осіб та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, складання та видачу службовою особою завідомо неправдивих документів, підроблення документів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України Пильневій Лідії Володимирівні визначити остаточне покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим із вищепризначених покарань у виді п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з наданням фінансових послуг строком на три роки. Застосувати до Пильневої Лідії Володимирівни ст. 75 КК України і звільнити її від відбування призначеного покарання, встановивши іспитовий строк три роки.
Дата судового рішення: 2012-10-02
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.