Сікорська Олександра Володимирівна

0

Місце роботи: Пилипо –Олександрівська сільська виборча комісія
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Сікорська Олександра Володимирівна діючи як посадова особа, внесла до офіційних документів завідомо неправдиві відомості, склала і видала завідомо неправдиві документи та попередньою змовою, діючи групою осіб привласнила і розтратила чуже майно, зловживаючи своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ст. 70 КК України шляхом часткового складання покарань ОСТАТОЧНО Сікорській Олександрі Володимирівні призначити покарання у вигляді ОДНОГО року ШЕСТИ місяців обмеження волі з позбавленням права приймати участь у виборчих комісіях строком на два роки. Відповідно до ст. 75 КК України звільнити Сікорську О.В. від відбування основного покарання з випробуванням встановивши їй іспитовий строк ОДИН рік та зобов»язавши її згідно ст. 76 КК України не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально- виконавчої служби.
Дата судового рішення: 2012-07-27
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.