Рога Петро Олексійович

0

Місце роботи: Городоцька районна державна адміністрація Хмельницької області
Посада: заступника голови Городоцької районної державної адміністрації Хмельницької області
Склад корупційного правопорушення: Шахрайство, тобто заволодіння чужим майном шляхом обману та закінчений замах на підбурювання до давання хабара службовій особі, яка займає відповідальне становище.
Вид покарання (стягнення): Керуючись ч. 1, 2 ст.70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, визначити остаточне покарання у вигляді позбавлення волі строком на чотири роки без конфіскації майна. На підставі ст.75 КК України — звільнити Рогу П.О. від відбуття покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк терміном в один рік.
Дата судового рішення: 2012-05-24
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 369. Давання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.