Діденко Максим Григорович

0

Місце роботи: Барвінківський РВ ГУМВС У в Харківської області
Посада: оперуповноважений
Склад корупційного правопорушення: Зловживання владою або службовим становищем, тобто навмисне, з корисливих спонукань використання посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило заподіяння істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам, вчинені працівником правоохоронного органу; складання посадовою особою свідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів свідомо неправдивих відомостей.
Вид покарання (стягнення): У відповідності зі ст. 70 КК України по сукупності покарань, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно Діденку М.Г. призначити покарання у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади й займатися діяльністю в правоохоронних органах строком на 2 (два) роки, з конфіскацією майна У відповідності зі ст.75 КК України звільнити Діденка М.Г. від відбування призначеного покарання, якщо він протягом 2 (двох) років випробного терміну не вчинить нового злочину й виконає покладені на нього обов'язки.
Дата судового рішення: 2012-06-11
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.