Лисий Олександр Васильович

0

Місце роботи: ТОВ "Каларан”
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Привласнення чужого майна, шляхом зловживання службовим становищем, вчинене у великих розмірах; фіктивне підприємництво, тобто створення суб’єкта підприємницької діяльності, якщо воно заподіяло велику матеріальну шкоду іншій юридичній особі; службове підроблення, тобто складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ст. 70 КК України призначити Лисому Олександру Васильовичу покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинення більш суворим покаранням менш суворого та остаточно призначити покарання у виді п’яти років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані зі здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративног-господарських функцій, на всіх підприємствах та в установах незалежно від форм власності строком на три роки, зі сплатою штрафу в розмірі семисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян в сумі одинадцять тисяч девятьсот гривень в дохід держави. Відповідно до ч. 2, 3 ст. 75 КК України звільнити засудженго Лисого Олександра Васильовича від відбування призначеного основного покарання у виді п’яти років позбавлення волі з іспитовим строком три роки.
Дата судового рішення: 2012-05-14
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.