Белімова Віра Іванівна

0

Місце роботи: Малокозирщінский навчально-виховний комплекс школа-сад І-ІІ ступенів Новомосковського району Дніпропетровської області
Посада: директор.
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм посадовим становищем за попередньою змовою групою осіб; а також службове підроблення, тобто внесення в офіційний документ завідомо неправдивих відомостей, складання і видача завідомо неправдивого документа.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити Белімовій Вірі Іванівні покарання у вигляді 4 (чотирьох) років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України Белімову Віру Іванівну звільнити від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком 2 (два) роки.
Дата судового рішення: 2012-01-19
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.