Рязанов Євген Анатолійович

0

Місце роботи: 
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Підбурювання до замаху на дачу хабара; заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство).
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч.1 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Рязанову Євгену Анатолійовичу покарання у вигляді обмеження волі строком на 2 (два) роки. На підставі ст. 75 КК України Рязанова Є.А. звільнити від відбування покарання у виді обмеження волі з випробуванням, якщо протягом 1 (одного) року випробувального терміну він не скоїть нового злочину.
Дата судового рішення: 2011-09-30
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 369. Давання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.