Володько Євгеній Володимирович

0

Місце роботи: Миргородське МВ ГУМВС України в Полтавській області
Посада: дільничний інспектор сектору дільничних інспекторів
Склад корупційного правопорушення: Умисні, протиправні дії, які виразилися у складанні службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів-протоколу про адміністративне правопорушення на Посоха О.В., пояснення від імені Шевченка Д.Ю. та постанови про адміністративне правопорушення Посоха О.В. вчинив службове підроблення, тобто складання і внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей та умисні, протиправні дії, які виразилися в одержанні службовою особою хабара у вигляді грошових коштів на суму 2000 грн., що складає 4.6 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, за виконання в інтересах Рєзнікової І.М. дій щодо не притягнення до кримінальної відповідальності її сина Посох О.В. за зберігання речовини схожої на коноплю, не повідомлення військової частини, де служив її син, про вказаний факт та не направлення матеріалів для прийняття рішення в порядку ст. 97 КПК України, з використанням наданого службового становища підсудний Володько Є.В. вчинив злочин, передбачений ч. 2 ст. 368 КК України, тобто одержання службовою особою – працівником міліції –у будь-якому вигляді хабара з використанням службового становища, кваліфікуючою ознакою якого є вчинення злочину за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, визначити остаточно покарання Володько Євгенію Володимировичу 5 (п’ять років) позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на три роки та з позбавленням на підставі ст. 54 КК України спеціального звання старшого лейтенанта міліції. На підставі ст.75 КК України звільнити Володько Євгенія Володимировича від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 3 (три) роки та з покладенням відповідно до ст. 76 КК України обов’язку не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органів кримінально –виконавчої системи та періодично з’являтися в ці органи для реєстрації.
Дата судового рішення: 2012-03-14
Номер судового рішення: 1-172/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.