Мартинюк Василь Петрович

0

Місце роботи: СФГ «Мартин»
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, у великих розмірах, — підроблення документів, а також складання і видача неправдивих документів, та –підроблення документів, складання чи видача приватним підприємцем, завідомо підроблених офіційних документів, які посвідчують певні факти, що надають певні права
Вид покарання (стягнення): Ухвалою Апеляційного суду Одеської області вирок змінено. Згідно ст.70 КК України за сукупністю злочинів остаточно визначено Мартинюку В.П. покарання шляхом часткового скаладання у вигляді 2 років 1 місяць позбавлення волі.
Дата судового рішення: 2012-03-14
Номер судового рішення: 1-23/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.