Зазуля Петро Романович

0

Місце роботи: На час вчинення злочину: державний виконавець відділу ДВС Миколаївського РУЮ Львівської області
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Зазуля П.Р., перебуваючи на посаді державного виконавця відділу ДВС Миколаївського РУЮ Львівської області, будучи службовою особою, всупереч інтересам служби заподіяв істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам та інтересам юридичної особи, склав завідомо неправдиві документи та вніс в офіційні документи неправдиві відомості
Вид покарання (стягнення): За ст. 364 ч 1 КК України обрати покарання у виді обмеження волі строком на 1 рік 02 місяці з позбавленням права займати посади державного службовця в органах державної влади строком 1 (один) рік 02 (два) місяці та зі штрафом в розмірі 250 неоподаткованих мінімумів доходів громадян,що становить 4250 грн. За ст. 366 ч.1 КК України обрати покарання у виді обмеженя волі строком на 01(один) рік з позбавленням права займати посади державного службовця в органах державної влади строком на 01(один) рік. Відповідно до ст. 70 КК України визначити підсудному Зазулі П.Р. остаточне покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді обмеження волі строком на 01 (один) рік 02 місяці з позбавленням права займати посади державного службовця в органах державної влади строком на 01рік 02 місяці та зі сплатою штрафу в розмірі 255 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 4250 грн..
Дата судового рішення: 2011-10-27
Номер судового рішення: 1-10/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.