Золотарь Людмила Олексіївна

0

Місце роботи: ДВК № 89 ТВО №37
Посада: на час вчинення злочину працювала головою ДВК № 89 ТВО №37
Склад корупційного правопорушення: Реалізуючи свій злочинний умисел, направлений на заволодіння бюджетними коштами Золотарь Л.О., діючи умисно, з метою заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем, надає завідомо неправдивий документ-постанову дільничної виборчої комісії №89 територіального виборчого округу №37 від 9 лютого 2010 року представникам бухгалтерії територіального виборчого округу №37 в приміщенні ТВО №37 по вул. Набережній, 18 в м. Апостолово Дніпропетровської області для отримання одноразового грошового винагородження членам виборчої комісії, в результаті чого на підставі завідомо неправдивого документу Золотарь Л.О., зловживаючи своїм службовим становищем, заволоділа бюджетними коштами-одноразовою грошовою винагородою, виділеною членам виборчої комісії в сумі 2048,50 грн., які витратила на власний розсуд, тим самим державі в особі Центральної виборчої комісії був спричинений збиток в сумі 2048,50 грн.
Вид покарання (стягнення): За ч. 2 ст. 191 КК України згідно зі ст. 69 КК України-штраф в сумі 550 (П’ятсот п’ятдесят) гривень з позбавленням права займатися діяльністю, пов’язаною з організацією та проведенням виборчого процесу на строк 2 (Два) роки; за ч.1 ст.366 КК України-штраф в сумі 510 (П’ятсот десять) гривень з позбавленням права займатися діяльністю, пов’язаною з організацією та проведенням виборчого процесу на строк 1 (Один) рік. Відповідно до ч.1 ст.70 КК України Золотарь Людмилі Олексіївні визначити покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим і призначити штраф в сумі 550 (П’ятсот п’ятдесят) гривень з позбавленням права займатися діяльністю, пов’язаною з організацією та проведенням виборчого процесу на строк 2 (Два) роки.
Дата судового рішення: 2011-07-05
Номер судового рішення: 1-60/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.