Кошіль Тетяна Петрівна

0

Місце роботи: виборча дільниця № 630753 виборчого округу № 179
Посада: голова дільничної виборчої комісії
Склад корупційного правопорушення: Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем. Складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів.
Вид покарання (стягнення): У відповідності до ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначено – 1 рік 1 місяць обмеження волі з позбавленням права займати керівні посади на підприємствах, установах та організаціях незалежно від форм власності з виконанням організаційно- розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 1 рік 1 місяць. На підставі п. в ст. 1 Закону України «Про амністію у 2014 році» звільнено від відбування покарання, призначеного цим вироком.
Дата судового рішення: 2014-05-14
Номер судового рішення: 40237890
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.