Попов Микола Ставриєвич

0

Місце роботи: 
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Навмисними діям, пособництвом, першому заступникові голови Старобешівської райдержадміністрації Канна І.Г одержання хабара в особливо великому розмірі посадовою особою, яка займає відповідальне положення, сполучене з вимаганням хабара за виконання в інтересах Шулики А.А. і Бакаєва І.С. дій з використанням наданих йому влади й службових повноважень, як першому заступникові голови Старобешівської районної державної адміністрації й виконуючому обов'язки голови цієї райдержадміністрації –виділення Шулику А.А. і Бакаєву І.С. обраних ними земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства
Вид покарання (стягнення): Попова Миколи Ставриєвича, визнати винним по ст.ст.27 ч.5, 368 ч.3 КК України й призначити йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на вісім років з відбуванням покарання в кримінально-виконавчій установі закритого типу, з позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими й адміністративно-господарськими функціями строком на один рік, з конфіскацією всього особисто приналежного майна.
Дата судового рішення: 2012-12-17
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.