Єлєскіна Лариса Леонідівна

0

Місце роботи: Будинок творчості дітей та юнацтва
Посада: Заступник директора по господарській частині
Склад корупційного правопорушення: Внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей; заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст.70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити Єлєскіній Л.Л. покарання у вигляді 3 років обмеження волі, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських функцій на строк 1 рік 6 місяців. На підставі ст.75 КК України звільнити засуджену від відбування основного покарання з випробуванням на строк 1 рік. На підставі ст.76 КК України покласти на засуджену обов'язки не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції та повідомляти про зміну місця проживання.
Дата судового рішення: 2013-01-28
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.