Попович В'ячеслав Михайлович

0

Місце роботи: КП «ЖРЕР №4»Ужгородської міської ради
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Шахрайство, тобто заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою, що завдало значної шкоди потерпілому; зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів, в інтересах третіх осіб, використання службовою особою службового ствновища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом свободам та інтересам окремих громадян, державним та громадським інтересам; підбурювання до замаху на давання хабара.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим –до 1 року позбавлення волі, з позбавленням права займати посади, пов»язані з виконанням організаційно розпорядчих функцій строком на 1 рік та штрафом в розмірі 290 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. На підставі ст.75 КК України від призначеного основного покарання у виді 1 року позбавлення волі звільнити Поповича В.М. з випробуванням, встановивши іспитовий строк –1 рік. У відповідності ст.76 КК України зобов»язати Поповича В.М. без дозволу органів кримінально-виконавчої системи не змінювати місце проживання та роботи, періодично з»являтися для реєстрації у вказані органи.
Дата судового рішення: 2012-12-14
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.