Рабинюк Іван Миколайович

0

Місце роботи: Черганівська сільська рада
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Рабинюк М.І. будучи службовою особою наділеною організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими обов’язками вчинив зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі злочини, вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості а також видав завідомо неправдиві документи, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): У відповідності до ч.1 ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання в виді позбавлення волі на строк 3 (три) роки з позбавленням права обіймати організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські обов’язки в органах місцевого самоврядування та в органах виконавчої влади строком на 2 (два) роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити від відбування основного покарання з випробуванням Рабинюка І.М. терміном 1 (один) рік.Згідно ст. 76 КК України покласти обов’язки на засудженого Рабинюка І.М. повідомляти його про зміну місця проживання та періодично з’являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.
Дата судового рішення: 2012-12-24
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.