Баранов Анатолій Юхимович

0

Місце роботи: КП «М–Маяк»
Посада: в. о. директора
Склад корупційного правопорушення: Привласнення чужого майна, шляхом зловживання особою своїм службовим становищем, яке скоєне за попередньою змовою групою осіб; складання службовою особою завідомо помилкових офіційних документів, внесення в офіційні документи завідомо помилкових відомостей
Вид покарання (стягнення): В силу ст. 70 ч. 1 КК України, шляхом поглинання менш строгого покарання більш строгим, остаточне покарання призначити у вигляді трьох років позбавлення волі, з позбавленням права займати керуючі посади на підприємствах, в закладах і установах будь-якої форми власності, в органах державної влади і місцевого самоврядування, строком на два роки. На підставі ст.ст. 1, 7 Закону України «Про амністію в 2011 році»від 8 липня 2011 року звільнити Баранова А.Ю. від покарання.
Дата судового рішення: 2012-10-23
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.