Терещенко Ірина Іванівна

0

Місце роботи: Нововоронцовський районний центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, та складання і видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.ч. 1,3 ст.70 КК України, за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим (основного і додаткового) визначити Терещенко І.І. остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк п’ять років, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків на підприємствах, установах та організаціях незалежно від форми власності на строк три роки. На підставі ст.75 КК України звільнити засуджену Терещенко І.І. від відбування призначеного основного покарання з випробуванням з іспитовим строком тривалістю три роки якщо вона протягом визначеного судом іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладенні на неї обов’язки. Покласти на засуджену Терещенко І.І. відповідно до ст.76 КК України такі обов’язки: 1) не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально –виконавчої інспекції; 2) повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання. У відповідності ст. 77 КК України, додаткове покарання виконується самостійно.
Дата судового рішення: 2012-03-12
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.