Савчинець Іван Іванович

0

Місце роботи: ТзОВ «Закарпатгарантбуд»
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Савчинець І.І. вчинила привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та складання службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України остаточне покарання за сукупністю злочинів визначити шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, призначити Савчинець І.І. 2 роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій на 1 рік 1 місяць. На підставі ст.75 КК України звільнити Савчинець І.І. від відбування призначеного цим вироком покарання у виді обмеження волі, якщо він протягом 1 року не вчинить нового злочину, виконає покладені на нього обов’язки. На підставі ст. 76 КК України зобов’язати Савчинець І.І. повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання.
Дата судового рішення: 2012-10-29
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.