Косів Оксана Ярославівна

0

Місце роботи: Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рожнятівської районної державної адміністрації
Посада: завідуюча відділенням соціальної допомоги вдома
Склад корупційного правопорушення: Косів О.Я. будучи службовою особою розтратила чуже майно (бюджетні кошти) шляхом зловживання своїм службовим становищем,за попередньою змовою групою осіб,а також вчинила службове підроблення, внісши до офіційних документів завідомо неправдиві відомості та склала і видала завідомо неправдиві офіційні документи.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 КК України остаточно визначити Косів О.Я.покарання (основне та додаткове) за сукупністю вчинених злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим- 1200 (одна тисяча двіста) гривень штрафу з позбавленням права обіймати керівні посади,пов”язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими повноваженнями в органах державної влади строком один рік два місяці.
Дата судового рішення: 2012-08-29
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.