Горбач Володимир Миколайович

0

Місце роботи: Абрамівська сільська рада
Посада: спеціаліст ІІ категорії –землевпорядник
Склад корупційного правопорушення: Одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, у будь-якому вигляді хабара в особливо великому розмірі за виконання в інтересах того, хто дає хабара, дій з використанням службового становища, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням хабара та складання і видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Горбачу Володимиру Миколайовичу покарання у вигляді 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно – розпорядчих та адміністративно – господарських обов'язків в органах місцевого самоврядування та державної влади строком на З роки з конфіскацією всього майна, що належить йому на праві власності. На підставі ст. 54 КК України позбавити Горбача Володимира Миколайовича 13 рангу 7 категорії службової особи місцевого органу самоврядування.
Дата судового рішення: 2012-08-22
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.