Самойленко Борис Георгійович

0

Місце роботи: Комунальне підприємство "Управління виробничого житлово-комунального господарства с. Щебетівка"
Посада: інженер
Склад корупційного правопорушення: Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара, будь-якої дії з використанням наданої їй службового становища; службове підроблення, тобто внесення службовою особою в офіційний документ завідомо неправдивих відомостей; одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара, будь-якої дії з використанням наданої їй службового становища, вчинене повторно.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч. 1 КК України застосовуючи принцип поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточне покарання Самойленко Б.Г. призначити у виді П’ЯТИ років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими і адміністративно-господарськими функціями строком на ДВА роки, без конфіскації майна. На підставі ст. 75, 76 КК України, засудженого Самойленко Б.Г. звільнити від відбування призначеного основного покарання з випробувальним строком у ДВА роки. Зобов'язати засудженого Самойленко Б.Г. повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи, періодично з'являтися до кримінально-виконавчої інспекції для р
Дата судового рішення: 2012-10-09
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.