Нагачевська Лідія Юхимівна

0

Місце роботи: Піщатинська сільська територіальна виборча комісія
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненим за попередньою змовою групою осіб; внесення службовими особами до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей
Вид покарання (стягнення): В силу ст. 70 КК України остаточне покарання за сукупністю злочинів призначити шляхом поглинання менш суворого покарання біль суворим у вигляді вигляді 3 /трьох / років обмеження волі з позбавленням права займати посади пов»язані з роботою у виборчій комісії строком на три роки. На підставі ст.75 КК України звільнити Нагачевську Л.Ю. від відбуття покарання, призначивши іспитовий термін строком один рік.
Дата судового рішення: 2012-07-25
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.