Давиденко Оксана Миколаївна

0

Місце роботи: ТОВ «Агропромислове підприємство «Полісся»
Посада: бухгалтер
Склад корупційного правопорушення: Сприяння в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, у будь-якому вигляді хабара в особливо великому розмірі за виконання в інтересах того, хто дає хабар, дій з використанням службового становища, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням хабара, а також у сприянні складання та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Давиденко Оксані Миколаївні покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно — розпорядчих та адміністративно — господарських обов'язків в органах місцевого самоврядування та державної влади строком на З роки. Застосувати до Давиденко Оксани Миколаївни ст..75 КК України та звільнити її від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком на 3 три роки.
Дата судового рішення: 2012-08-22
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.