Гузь Ігор Васильович

0

Місце роботи: технічна частина в/ч А 2656
Посада: інженер– помічник начальника автомобільної служби
Склад корупційного правопорушення: Порушення особою встановлених законом обмежень щодо використання службових повноважень та пов’язаних з цим можливостей з одержанням за це неправомірної вигоди у розмірі, що не перевищує ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або у зв’язку з прийняттям обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб.
Вид покарання (стягнення): Постанову Замостянського райсуду м. Вінниці від 26 червня 2012 року відносно Гузя Ігоря Васильовича про закриття відносно нього адмінсправи за ч. 2 ст. 172-2 та ч. 1 ст. 172-4 КпАП України – скасувати. Визнати винним Гузя Ігоря Васильовича за ч. 2 ст. 172-2 КпАП України та ч. 1 ст. 172-4 КпАп України і накласти на нього адмінстягнення за ч. 2 ст. 172-2 КпАП України, як більш серйозного правопорушення з числа вчинених, у вигляді штрафу в розмірі 300 неоподаткованих мінімумів, що складає 5 100 грн., з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди у розмірі 4500 грн., на користь держави.
Дата судового рішення: 2012-08-01
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.