Голубєва Тетяна Євгенівна

0

Місце роботи: ДП «Марганецький лісгосп»
Посада: лісничий.
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, також, заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно та службове підроблення, внесення посадовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання у вигляді обмеження волі на строк три роки з позбавленням права обіймати організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські посади на підприємствах, організаціях та установах усіх форм власності на термін один рік. На підставі ст.75 КК України звільнити її від відбуття основного покарання з іспитовим строком три роки.
Дата судового рішення: 2012-06-26
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.