Мороз Віктор Стратонович

0

Місце роботи: Тишевицька сільська виборча комісія Ізяславського району Хмельницької області
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Складання і видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, у незаконній розтраті та незаконному заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинених за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим призначити покарання за сукупністю злочинів – 3 ( три ) роки обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями, строком на 1 (один) рік та штраф 850 грн. На підставі ст. 75 КК України звільнити Мороза Віктора Стратоновича від відбування основного покарання у вигляді трьох років обмеження волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 1 ( один ) рік.
Дата судового рішення: 2012-04-12
Номер судового рішення: 2207/655/2012
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.