Лопатін Степан Миколайович

0

Місце роботи: Комунальне підприємство по управлінню житлово-комунальним господарством Кримскорозовської сільської ради Білогірського району АР Крим
Посада: Директор
Склад корупційного правопорушення: Присвоєння, розтрата чужого майна шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем; службове підроблення, тобто складання й видача завыдомо неправдивих документів, та розтрата описаного майна, особою, якому це майно довірене.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ч.1 ст. 70 КК України по сукупності злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити покарання Лопатіну Степану Миколайовичу у вигляді двох років обмеження волі з позбавленням права займати керівні посади на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності строком на два роки. На підставі ст.75 КК України, Лопатіна Степана Миколайовича від відбування основного покарання звільнити, установивши випробний термін на два роки.
Дата судового рішення: 2012-03-12
Номер судового рішення: 104/649/12
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.