Уфімцев Володимир Володимирович

0

Місце роботи: Центральний РВ СМУ ГУ МВС
Посада: Начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей.
Склад корупційного правопорушення: Дії Уфімцева В.В. кваліфіковані за ч.1 ст. 190 КК України, як заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство); за ч.4 ст. 27, ч.2 ст.15 ч.1 ст. 369 КК України, як підбурювання до замаху на дачу хабара; ч.3 ст.364 КК України, як зловживання владою і службовим становищем, тобто умисне, з корисливих спонукань використання посадовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст. 70 КК України, остаточно візначіті покарання Уфімцева Володимиру Володимировичу шляхом поглинання Менш суворого покарання більш суворі, під видом 5 РОКІВ Позбавлення волі, з Позбавлення права займаті посади пов'язані з виконанням функцій представник влади на строк 3 роки, з Позбавлення спеціального звання старший лейтенант міліції. На підставі ст.75 КК України звільніті Уфімцева Володимир Володимирович від призначення судом покарання з випробування на 3 роки.
Дата судового рішення: 2012-01-27
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 369. Давання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.