Горбатенко Сергій Георгійович

0

Місце роботи: Красноградський РВ ГУМВС України в Харківській області
Посада: заступник начальника
Склад корупційного правопорушення: Вчинив привласнення чужого майна, яке перебувало у віданні особи, за попередньою змовою групою осіб та вчинив зловживання службовим становищем, тобто умисне з корисливих мотивів використання ним, як службовою особою, службового становища всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам та інтересам юридичної особи, вчинене працівником правоохоронного органу.
Вид покарання (стягнення): Призначити Горбатенку С.Г. покарання за ч.3 ст. 191 КК України три роки позбавлення волі з позбавленням права займатися діяльністю у виді служби в органах МВС України строком на два роки, за ч.3 ст.364 КК України п»ять років позбавлення волі з позбавленням права займатися діяльністю у виді служби в органах МВС України строком на три роки. На підставі ст. 70 КК України визначити йому остаточне покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим –п»ять років позбавлення волі з позбавленням права займатися діяльністю у виді служби в органах МВС України строком на три роки. Відповідно до ст.75 КК України, звільнити його від відбування основного покарання- п»ять років позбавлення волі, з випробуванням, встановивши іспитовий строк три роки.
Дата судового рішення: 2011-11-11
Номер судового рішення: 2017/1-103/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.