Михалев Андрій Миколайович

0

Місце роботи: Сєвєродонецький міський відділ УМВС України в Луганській області
Посада: слідчий відділення розслідування загальнокарних злочинів слідчого відділу
Склад корупційного правопорушення: Михалев, будучи посадовою особою, що займає відповідальне положення одержав хабар у грошовому виді за виконання в інтересах третьої особи дій, з використанням свого службового становища й вчинив заволодіння чужим майном шляхом обману. Крім того, будучи посадовою особою, працівником правоохоронного органа, вчинив зловживання службовим становищем, тобто навмисне, з корисливих спонукань, в особистих інтересах, використання посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, чим заподіяв істотної шкоди охоронюваним законом інтересам Агафоновой Л.І., що виразилися в заподіянні їй матеріального збитку в розмірі 3000 грн., що спричинило заподіяння істотної шкоди державним інтересам, у вигляді суспільно небезпечних наслідків нематеріального характеру, що виразилися у підриві авторитету й престижу правоохоронних органів України.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 ч.1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим 5 (п'ять) років позбавлення волі по сукупності злочинів, з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах строком на 3(три) року, з позбавленням спеціального звання капітан міліції, без конфіскації майна. У відповідності зі ст.75 КК України звільнити від відбування основного покарання з випробуванням на 3 ( три) роки.
Дата судового рішення: 2012-02-20
Номер судового рішення: 1/1214/69/2012
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.