Гуменюк Ірина Іванівна

0

Місце роботи: Багатківська сільська виборча комісія
Посада: в.о. секретаря
Склад корупційного правопорушення: Заволодінні чужим майном (бюджетними коштами у сумі 5972 грн. 00 коп.), шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб та у складанні та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим призначити Гуменюк І.І. остаточне покарання у виді штрафу в дохід держави у розмірі 515 / п`ятсот п`ятнадцять/ грн.
Дата судового рішення: 2011-08-10
Номер судового рішення: 1-75/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.