Бойко Лідія Олексіївна

0

Місце роботи: На час вчинення злочину: голова Малошкарівської виборчої комісії Полонського району, Хмельницької області
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Службове підроблення, яке виразилось у складанні і видачі службовою особою завідомо неправдивого офіційного документа, та заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення): За ч.1 ст. 366 КК України 600 грн. штрафу з позбавленням права обіймати посади голови, заступника голови, секретаря виборчих комісій у всіх рівнях виборчого процесу строком на один рік, за ч. 3 ст. 191 КК України із застосуванням ч.1 ст. 69 КК України 800 грн. штрафу з позбавленням права обіймати посади голови, заступника голови, секретаря виборчих комісій у всіх рівнях виборчого процесу строком на один рік. На підставі ч.1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом частково складання призначених покарань призначити остаточне покарання у вигляді 900 (дев’ятсот) грн. штрафу з позбавленням права обіймати посади голови, заступника голови, секретаря виборчих комісій у всіх рівнях виборчого процесу строком на один рік і шість місяців.
Дата судового рішення: 2011-08-04
Номер судового рішення: 1-145/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.