Кишиневський Микола Іванович

0

Місце роботи: На час вчинення злочину: Каланчацьким селищним головою
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Кишиневський М.І. будучи посадовою особою органу місцевого самоврядування та відповідно до рішення І сесії V скликання Каланчацької селищної ради Херсонської області від 07.04.2006 року являючись з 10.04.2006 року Каланчацьким селищним головою, будучи службовою особою, умисно, протиправно використовуючи своє службове становище і повноваження посадової особи органу місцевого самоврядування, у зв’язку з використанням таких функцій, 27 травня 2009 року вчинив службове підроблення та надав документи із завідомо неправдивими відомостями до Каланчацького відділення Державного казначейства України, внаслідок чого від Каланчацької селищної ради на рахунок приватного підприємства «Прометей» було незаконно перераховано та фактично розтрачено бюджетні кошти в сумі 39229,20 грн. за проведення освітлення вулиць Сімферопольської, Піонерської, Шевченка в смт. Каланчак.
Вид покарання (стягнення): За ч. 2 ст. 191 КК України у вигляді 2-х років обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з розпорядженням бюджетними коштами на 1 рік; за ч. 1 ст. 366 КК України у вигляді 1 року обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з розпорядженням бюджетними коштами на 1 рік; На підставі ч.1 ст. 70 КК України шляхом часткового складання призначених покарань остаточно призначити покарання у вигляді 2-х років 6 місяців обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з розпорядженням бюджетними коштами строком на 1 рік 6 місяців. На підставі ст. 75 КК України звільнити Кишиневського Миколу Івановича від відбування основного покарання з іспитовим строком на 1 рік 6 місяців.
Дата судового рішення: 2011-12-01
Номер судового рішення: 1-122/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.