Новак Василь Іванович

0

Місце роботи: Яблунівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Чернігівської області
Посада: в.о. директора
Склад корупційного правопорушення: за ч.2 ст.191 КК України, як службове підроблення, тобто складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинили тяжкі наслідки та за ч.4 ст.191 КК України, як розкрадання чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах
Вид покарання (стягнення): 5 років позбавлення волі без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю. Відповідно до вимог ст. 75 КК України звільнено від призначеного покарання, встановивши йому іспитовий строк терміном на 2 роки.
Дата судового рішення: 2014-10-31
Номер судового рішення: 41693153
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.