Микитенко Віталій Іванович

0

Місце роботи: 
Посада: спеціаліст 1 категорії земельного відділу виконавчого комітету Хорольської міської ради
Склад корупційного правопорушення: Микитенко В.І. працюючи на посаді спеціаліста 1 категорії земельного відділу виконавчого комітету Хорольської міської ради Полтавської області, маючи 11 ранг, 7 категорію та будучи службовою особою місцевого самоврядування, посада якого пов’язана із здійсненням організаційно-розпорядчих та консультативно-дорадчих функцій, скоїв зловживання своїм службовим становищем, а саме умисно, в інтересах третіх осіб використав службове становище всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом громадським інтересам та вніс у офіційні документи завідомо неправдиві відомості.
Вид покарання (стягнення): Вироком Хорольського районного суду від 3 червня 2013 року засудженй за ст.364 ч. 1 КК України на 1 рік обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов»язані з виконанням організаційно-розпорядчих та консультативно-дорадчих функцій строком на 2 роки та штрафом в розмірі 4 250 гр.; за ст. 366 ч. 1 КК України на 1 рік обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов»язанй з виконанням організаційно-розпорядчих та консультивно-дорадчих функцій строком на 1 рік . На підставі ст. 70 ч. 1 КК України шляхом часткового складання призначених покарань остаточно – на 1 рік 6 місяців обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов»язані з виконанням організаційно-розпорядчих та консультативно-дорадчих функцій строком на 2 роки 6 місяців та зі штрафом в розмірі 4 250 гр. Апеляційний суд Полтавської області ухвалив: вирок Хорольського районного суду від 3 червня 2013 р. відносно Микитенка Віталія Івановича змінити. На підставі ст. 75 КК України (1960) засудженого Микитенка Віталія Івановича від відбування призначеного судом покарання звільнити з випробовуванням на іспитовий строк один рік без позбавлення права обіймати певні посади та без сплати штрафу із застосуванням ст. 69 ч. 2 КК України. У відповідності до вимог ст. 76 КПК України (1960) покласти на Микитенка В.В. обов’язки не виїзжати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції та повідомляти ці органи про зміну місця проживання. В іншій частині вирок суду залишити без зміни.
Дата судового рішення: 2013-08-15
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.