Лівенець Олексій Миколайович

0

Місце роботи: 
Посада: Начальник Іловайської стрілецької команди Ясинуватського загону воєнізованої охорони Донецької залізної дороги
Склад корупційного правопорушення: Вчинив розтрату чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем і службове підроблення, тобто внесення службовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих даних.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 ч.1 КК України остаточно призначити покарання Лівенець по сукупності злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим у вигляді 3 років обмеження волі з позбавленням права. Займати посади, пов'язані з адміністративно-господарськими й організаційно-розпорядчими функціями,строком на 3 р. На підставі ст.75 КК України звільнити від відбування покарання,якщо він протягом випробного терміну 2 роки не вчинить нового злочину й виконає обов'язки,покладені на нього судом. На підставі ст.76 КК України зобов'язати періодично бути для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію й не міняти без їхньої згоди місце проживання.
Дата судового рішення: 2013-02-14
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.