Трифонова Галина Борисівна

0

Місце роботи: 
Посада: перший заступником начальника Державної податкової інспекції у м. Житомирі Житомирської обласної Державної податкової служби
Склад корупційного правопорушення: Трифонова Г.Б., працюючи відповідно до наказу голови ДПС України № 653-О від 20.03.2012 року першим заступником начальника Державної податкової інспекції у м. Житомирі Житомирської обласної Державної податкової служби (далі ДПІ у м. Житомирі), виконуючи організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські обов’язки, будучи службовою особою, працівником правоохоронного органу, зловживаючи владою, шахрайським шляхом заволоділа майном Хрицини Я.Ю.
Вид покарання (стягнення): Вироком Богунського районного суду м. Житомира від 02 серпня 2013 року визнано винною у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 190, ч. 3 ст. 364 КК України та призначено покарання. На підставі ч. 1 ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, призначено засудженій остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років, без конфіскації майна, з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах строком 3 роки, з позбавленням на підставі ст. 54 КК України спеціального звання радника податкової служби першого рангу. На підставі ст. 75 КК України Трифонову Г.Б. звільнено від відбування покарання з випробуванням із іспитовим строком 3 роки та з покладенням відповідно до ст. 76 КК України обов’язку не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання та роботи, періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчій інспекції. Апеляційний суд Житомирської області ухвалив: апеляційну скаргу прокурора прокуратури м. Житомира Люлько Д.В. залишити без задоволення, а вирок Богунського районного суду м. Житомира від 02 серпня 2013 року відносно Трифонової Галини Борисівни, без змін.
Дата судового рішення: 2013-10-08
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.