Олексишин Юрій Євгенович

0

Місце роботи: 
Посада: оперуповноважений карного розшуку Залізничного РВ ЛМУ ГУМВСУ у Львівській області
Склад корупційного правопорушення: Олексишин Ю.Є своїми умисними діями вчинив зловживання владою та службовим становищем, тобто умисне, в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, що воно заподіяло істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам, вчинені працівником правоохоронного органу, та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видачу завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення): Вироком Сихівського районного суду м. Львова від 20 травня 2013 року визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 364 КК України, та призначено йому покарання п’ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах внутрішніх справ України на строк два роки та з конфіскацією майна. Визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України, та призначено йому покарання два роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади в органах внутрішніх справ України на строк один рік. Відповідно до ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначено Олексишину Юрію Євгеновичу остаточне основне покарання п’ять років позбавлення волі. Згідно із ст. 75 КК України звільнено Олексишина Юрія Євгеновича від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк на три роки. Відповідно до п.п. 2, 3 ч. 1 ст. 76 КК України покладено на Олексишина Юрія Євгеновича такі обов’язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання;періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію. Відповідно до ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначено Олексишину Юрію Євгеновичу остаточне додаткове покарання позбавлення права обіймати посади в органах внутрішніх справ України на строк два роки, яке підлягає реальному виконанню.Апеляційний суд Львівської області ухвалив: вирок Сихівського районного суду м. Львова від 20.05.2013 року – залишити без змін. Виключити з резолютивної частини вироку, при призначенні покарання Олесишину Юрію Євгеновичу за ч. 3 ст. 364 КК України обрання додаткового покарання у вигляді конфіскації майна.
Дата судового рішення: 2013-08-06
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.