Коноваленко Василь Вікторович

0

Місце роботи: 
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Виготовлення, носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу; замах на давання хабара.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст.70, 72 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, попередньо згідно п. Б ч. 1 ст. 72 КК України перевести призначене покарання у виді обмеження волі, з розрахунку 2 дні обмеження волі відповідає 1 дню позбавлення волі, призначити Коноваленку Василю Вікторовичу покарання у виді 2 (двох) років позбавлення волі. На підставі ч. 1 ст. 71 КК України, до призначеного покарання частково приєднати не відбуте покарання за вироком Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу від 14.09.2012 року, та остаточно призначити Коноваленку Василю Вікторовичу покарання у виді 2 (двох) років 2 місяців позбавлення волі з відбуванням покарання у кримінально виконавчому закладі.
Дата судового рішення: 2013-01-16
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.