Теглівець Ярослав Михайлович

0

Місце роботи: Річківська сільська рада
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Вчинив розтрату чужого ввіреного їм майна, яке перебувало в їх віданні, скоєного у особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, крім того вчинив складання та видачу службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, а також внесення у них завідомо неправдивих відомостей, внаслідок чого було спричинено тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України призначити Теглівець Ярославу Михайловичу покарання шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями чи займатися діяльністю пов’язаною з організаційно-розпорядчими функціями на строк до 3 років, без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК України Теглівець Ярослава Михайловича звільнити від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 3/три/ роки. Відповідно до ст. 76 КК України зобовязати Теглівець Ярослава Михайловича не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, періодично зявлятися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.
Дата судового рішення: 2012-09-07
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.