Гаргаун Ганна Михайлівна

0

Місце роботи: Бокиївська сільська рада
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто умисному, в інтересах третіх осіб використанні службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки державним та громадським інтересам та складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинили тяжкі наслідки державним та громадським інтересам.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України Гаргаун Ганні Михайлівні призначити покарання, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, у виді 3 (трьох) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій та фінансово-господарських функцій, строком на 1 (один) рік. Відповідно до ст. 75 КК України Гаргаун Ганну Михайлівну звільнити від відбування призначеного покарання з випробуванням і встановити їй іспитовий строк тривалістю 2 (два) роки в частині основного покарання На підставі ст. 76 КК України зобов’язати Гаргаун Ганну Михайлівнуперіодично з’являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи, повідомляти ці органи про зміну місця проживання та роботи.
Дата судового рішення: 2012-12-04
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.