Галактіонова Ольга Миколаївна

0

Місце роботи: Криворізька загальноосвітня школа №123
Посада: Заступник директора по господарській частині
Склад корупційного правопорушення: Службова недбалість, тобто неналежне виконання посадовою особою своїх службових обов'язків внаслідок несумлінного до них відносини, що спричинило тяжкі наслідки; заволодіння чужим майном, шляхом зловживання посадовою особою своїх службовим становищем, вчинено у великих розмірах; службове підроблення, тобто внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомість що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 ч.1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим покаранням остаточно визначити Галактіоновій О.М. до відбування п'ять років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посаду заступника директори школи по господарській частині будь-якої форми власності строком на два роки. На підставі ст. 75 КК України засуджену Галактіонову О.М звільнити від відбування призначеного судом покарання у вигляді позбавлення волі з випробним терміном на один рік.
Дата судового рішення: 2012-06-12
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.