Курманович Ганна Василівна

0

Місце роботи: 
Посада: продавець магазину ТПП с.Вільшка
Склад корупційного правопорушення: Привласнення та розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання і видача завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточну міру покарання Курманович Ганні Василівні визначити 3 роки позбавлення волі з позбавленням права займати посади пов»язані з матеріальною відповідальністю строком на 3 роки. На підставі ст.75 КК України звільнити засуджену Курманович Ганну Василівну від відбуття призначеного основного покарання, якщо вона, протягом, визначеного судом іспитового строку, тривалістю 1один рік і 6 (шість) місяців не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов”язки, передбачені ст.76 КК України: не виїзджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання.
Дата судового рішення: 2012-11-19
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.